Misja przedszkola

Niepubliczne Przedszkole im. Janusza Korczaka w Chojnicach, to przedszkole, które powstało z myślą o dzieciach . Naszym celem jest stworzenie miejsca, gdzie największą wartością jest dziecko.

W naszym Przedszkolu każde dziecko jest traktowane indywidualne i podmiotowo.Dokładamy wszystkich starań aby czuło się ono kochane, akceptowane i szczęśliwe a także przygotowane do przeżywania sukcesu, ale  i do radzenia sobie z porażkami.  Wysokiej jakości opieka dydaktyczna i wychowawcza sprzyja osiąganiu przez dziecko pełnych możliwości rozwojowych.

Nasze przedszkole

Przedszkole zostało powołane do działania 1 grudnia 2014 roku, tegoż roku rozpoczęło tez swoja działalność. Dyrektorem przedszkola jest mgr Hanna Krauze.
Przedszkole zlokalizowane jest na osiedlu domów jednorodzinnych przy ul Prochowej 31. Budynek jest nowoczesny i dostosowany do dzieci w wieku przedszkolnym.
Znajdują się tu pomieszczenia do użytku przez dzieci oraz administracyjno – gospodarcze. Budynek przedszkola ,jest dobrze oświetlony , estetyczny i przestronny. Przedszkole wyposażone jest w niezbędne meble, sprzęt i pomoce dydaktyczne, które posiadają atesty bezpieczeństwa. Do dyspozycji dzieci jest łazienka i szatnia z ogrzewaną podłogą . Wszystkie pomieszczenia przeznaczone dla dzieci spełniają ich oczekiwania i potrzeby.

Do dyspozycji przedszkolaków oddany w przyszłym roku zostanie własny ogród wyposażony w sprzęt dostosowany do potrzeb najmłodszych.

Zapisy do przedszkola na rok szkolny 2024/2025 pod numerem tel.692-482-712
Ilość miejsc ograniczona
Karta zgłoszeniowa do pobrania :

pdf icon

Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 6.30-16.30 przez cały rok kalendarzowy.